Naše učiliště pořádá v průběhu roku několik zajímavých odborných kurzů, které jsou určeny pro zájemce z řad jak našich studentů, tak i široké veřejnosti. Při běhu kurzu je vždy malý počet účastníků (do deseti včetně), čímž je zaručena maximálně individuální péče. Výhodou je také poradenství při výběru vlastního nářadí, případně jeho zapůjčení učilištěm. Termíny jsou dále vhodné i pro mimopražské zájemce (např. leden – březen vždy dva až tři víkendy).

 

Kurz zasazování kamenů, tzv. fasování

Kurz je zaměřen na doplnění odborné přípravy v zasazování drahých kamenů pro učební obor Zlatník – Klenotník. Po zakončení obdrží absolvent certifikát o absolvování kurzu.
 

Kurz uměleckého rytí

V tomto kurzu získávají účastnící základní dovednosti v uměleckém rytí do drahých kovů. Po zakončení obdrží absolvent certifikát o absolvování kurzu.
 

Individuální Zlatnické kurzy dle Vašich časových možností

Rozsah min. jeden rok, dle požadavků zájemce. Jedná se pouze o praktickou výuku. Na konci kurzu obdrží každý absolvent certifikát. Je určen převážně pro zájemce, kteří mají chuť mít práci s drahými kovy jako své hobby.
 

Seminář PUNCOVNICTVÍ

Dle zájmu pořádáme ve spolupráci s Puncovním úřadem seminář o praktickém použití Puncovního zákona včetně jeho aplikace do praxe a zkoušení drahých kovů na kameni. Seminář je zakončen zkouškou po jejímž složení obdržíte certifikát. Pro velký zájem pořádáme tyto semináře 2.

Na požádání Vám zašleme podrobnější informace.

Přihlašujte se na telefonních číslech +420 235 520 821, +420 602 318 912 nebo e-mailem .